Lucaser’den Haberler

Alçılar

Yapı Kimyasalları

Lucaser ailesi olarak sizlere en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti vereceğimizi sürekli gelişen bayi ağımızla sizlerin her türlü yapı projesinde çözüm ortağınız olmayı ve bu amaçla kendimizi sürekli geliştireceğimizin sözünü veriyoruz.

Neden Lucaser ?


 MİSYONUMUZ 

Amacımız en kaliteliyi en uygun fiyatla tüketicilerimize sunmaktır. Bu itibarla yeni ve modern laboratuvarlarımızda arge çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Gelecekte tüketicilerimize Yapı malzemeleri ürünlerini en üstün kalitede sunmaktır. Yapı sektöründe müşteri beklentilerini ön planda tutarak, uluslar arası standartlara uygun ürünler üretmektir.


 VİZYONUMUZ

Sürekli değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap vererek Türkiye yapı malzemeleri sektöründe aranan marka olmaktır.


 
KALİTE POLİTİKAMIZ

 Müşteriler için değer yaratan, müşteri merkezli değil müşteri odaklı olmak ulusal yasa ve standartlara uygun çalışmak. Ürün kalitesi, teknik destek ve satış sonrası hizmetiyle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak. Kalite yönetim sistemimizi ve kurumsal yapımızı sürekli iyileştirerek faaliyetlerimizde yüksek verimlilik sağlamaktır.

Lucaser Kimdir ?

Content Image

Ankara Alçı Maden Kimya İnşaat Nakliye San. Ve Tic. A.Ş.1979 yılında Konya yolu 29. Km. Oğulbey serpmelerindeki kendi tesislerinde alçı ve alçı bazlı yapı malzemeleri üretmeye başlamıştır. 2000 yılına kadar 20 bin Ton / yıl kapasite ile sadece kartonpiyer alçısı üretilmiştir. 2000 yılından itibaren SATEN PERDAH, PERLİTLİ SIVA VE MAKİNA SIVA alçıları ve çimento bazlı yapı kimyasalları üretmektedir. 2007 Ağustos ayından itibaren 102.000 ton / yıl kapasiteli bilgisayarlı modern teknoloji kullanılarak el değmeden alçı üreten yeni fabrikamız hizmete girmiştir.

Devamı